Antonella Roccuzzo

Antonella Roccuzzo

   

Antonella Roccuzzo Kimdir? Antonella Roccuzzo Boyu Kaç? Antonella Roccuzzo Kaç Kilogram? Antonella Roccuzzo nereli? Antonella Roccuzzo Vücut Ölçüleri Nedir? Antonella Roccuzzo Kaç yaşında? Antonella Roccuzzo Youtube? Antonella Roccuzzo Instagram? Antonella Roccuzzo TikTok? Antonella Roccuzzo’in hayatı. Antonella Roccuzzo hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler
İlgini Çekebilir!  Ursula Corbero Delgado

Antonella Roccuzzo Doğum Tarihi?

Antonella Roccuzzo 26 Şubat 1988 tarihinde doğmuştur.

Antonella Roccuzzo Kaç Kilo?

Antonella Roccuzzo 54 kilogram ağırlığındadır.

Antonella Roccuzzo Boyu Kaç?

Antonella Roccuzzo boyu 157 santimetredir.

Antonella Roccuzzo Messi İle Ne Zaman Evlendi?

Antonella Roccuzzo Messi İle 2017 Yılında Evlendi.

Antonella Roccuzzo Kaç Yaşında?

Antonella Roccuzzo 35 yaşındadır.

Antonella Roccuzzo Nerelidir?

Antonella Roccuzzo Arjantinlidir.

Antonella Roccuzzo Vücut Ölçüleri Nedir?

Antonella Roccuzzo Vücut Ölçüleri 35-25-35 inç.

Antonella Roccuzzo Instagram?

Antonella Roccuzzo Instagram.

Antonella Roccuzzo Biyografisi Ve Hayatı

Antonella Roccuzzo, 26 Şubat 1988’de Arjantin’in Rosario şehrinde doğdu. Arjantinli futbolcu Lionel Messi’nin eşidir. Roccuzzo ve Messi, çocukluk arkadaşıdırlar ve 2017 yılında evlendiler. Çiftin üç çocuğu var: Thiago (2012), Mateo (2015) ve Ciro (2018).

İlgini Çekebilir!  Ludovic Blas

Roccuzzo, bir moda tasarımcısıdır ve kendi adını taşıyan bir giyim markasına sahiptir. Ayrıca, bir sosyal medya fenomenidir ve Instagram’da 36 milyondan fazla takipçisi vardır. Roccuzzo, sık sık eşi Messi ile birlikte fotoğraflarını paylaşmaktadır.

Roccuzzo, hayırseverlik faaliyetlerine de katılmaktadır. 2013 yılında, eşi Messi ile birlikte, Leo Messi Vakfı’nı kurmuştur. Vakıf, Arjantin’de çocuklara eğitim ve sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Roccuzzo, güzelliği ve zekası ile dikkat çeken bir kadındır. Messi ile mutlu bir evliliği ve üç çocuğu vardır. Roccuzzo, aynı zamanda başarılı bir iş kadını ve hayırseverdir.

Paylaş