Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

   

Anna Lewandowska Kimdir? Anna Lewandowska Boyu Kaç? Anna Lewandowska Kaç Kilogram? Anna Lewandowska nereli? Anna Lewandowska Vücut Ölçüleri Nedir? Anna Lewandowska Kaç yaşında? Anna Lewandowska Youtube? Anna Lewandowska Instagram? Anna Lewandowska TikTok? Anna Lewandowska ’in hayatı. Anna Lewandowska hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Anna Lewandowska Doğum Tarihi?

Anna Lewandowska 7 Eylül 1988 tarihinde doğmuştur.

Anna Lewandowska Kaç Kilo?

Anna Lewandowska 54 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Nyle Nayga

Anna Lewandowska Boyu Kaç?

Anna Lewandowska boyu 167 santimetredir.

Anna Lewandowska Kaç Yaşında?

Anna Lewandowska 35 yaşındadır.

Anna Lewandowska Nerelidir?

Anna Lewandowska Polonyalıdır.

Anna Lewandowska Vücut Ölçüleri Nedir?

Anna Lewandowska Vücut Ölçüsü 31-24-31 inç.

Anna Lewandowska Instagram?

Anna Lewandowska Instagram.

Anna Lewandowska Biyografisi Ve Hayatı

Anna Lewandowska, Polonyalı bir karateci, kişisel antrenör ve girişimcidir. Dünya, Avrupa ve ulusal şampiyonalarda birden fazla madalya sahibidir. Futbolcu Robert Lewandowski’nin eşidir.

Anna Lewandowska, 7 Eylül 1988’de Łódź, Polonya’da doğdu. 15 yaşında karateye başladı ve kısa sürede Polonya’nın en iyi karatecilerinden biri oldu. 2010 yılında, dünya şampiyonasında bronz madalya kazandı. 2012 yılında, Avrupa şampiyonasında altın madalya kazandı. 2013 yılında, kariyerini noktaladı ve kişisel antrenör olarak çalışmaya başladı.

İlgini Çekebilir!  Aline Mineiro

Anna Lewandowska, sağlıklı yaşam ve beslenme konusunda uzmandır. Kendisi de sağlıklı bir yaşam tarzı benimser ve bu konudaki bilgilerini paylaşmak için bir blog ve sosyal medya hesabı yönetir. 2016 yılında, “Foods by Ann” adlı bir yemek kitabı yayınladı. 2017 yılında, “SuperMenu by Anna Lewandowska” adlı bir diyet programı başlattı.

Paylaş