Andrew Tate

Andrew Tate

   

Andrew Tate Kimdir? Andrew Tate Boyu Kaç? Andrew Tate Kaç Kilogram? Andrew Tate nereli? Andrew Tate Kaç yaşında? Andrew Tate Vücut ölçüleri. Andrew Tate’in hayatı. Andrew Tate hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Andrew Tate son zamanlarda sosyal medyada popüler olmuş eski kickbokscudur. İş adamı olarak oldukça ünlenen ve motivasyon videoları ile sık sık sosyal medyada önümüze düşen Andrew Tate hakkında bilgileri aşağıdan bulabilirsiniz.

Andrew Tate Boyu Kaç?

Andrew Tate boyu 190 santimetredir.

Andrew Tate Kaç Kilo?

Andrew Tate 90 kilogram ağırlığındadır.

Andrew Tate Doğum Tarihi?

Andrew Tate 1 Aralık 1986 yılında doğmuştur.

Andrew Tate Kolu Kaç Santimetre?

Andrew Tate kolu 41 santimetredir

Andrew Tate Göğsü Kaç Santimetre?

Andrew Tate göğsü 112 santimetredir.

Andrew Tate Beli Kaç Santimetre?

Andrew Tate beli 81 santimetredir.

Andrew Tate Biyografisi ve Hayatı

Emory Andrew Tate Amerikalı-İngiliz bir sosyal medya fenomeni, iş adamı ve eski profesyonel kickboksçudur. Kickboks kariyerinin ardından, web sitesi aracılığıyla ücretli kurslar ve üyelikler sunmaya başladı ve daha sonra “ultra erkeksi, ultra lüks bir yaşam tarzını” teşvik ederek bir İnternet ünlüsü olarak ün kazandı.

İlgini Çekebilir!  Virat Kohli

Emory Andrew Tate III  1 Aralık 1986’da Washington, DC’deki Walter Reed Ordu Tıp Merkezinde doğdu. Afrikalı-Amerikalı babası Emory Tate uluslararası bir satranç ustasıydı  ve annesi yemek servisi asistanı olarak çalışıyordu. Tristan adında bir erkek kardeşi vardır. Beş yaşında satranç oynamayı öğrendi ve çocukken yetişkin turnuvalarında yarıştı.

2005 yılında boks ve diğer dövüş sanatlarıyla uğraşmaya başladı ve geçimini sağlamak için TV reklamcılığı sektöründe çalıştı. Kasım 2008’de Uluslararası Spor Kickboks Derneği (ISKA) tarafından İngiltere’deki en iyi 7. hafif ağır sıklet kickboksçu seçildi. 2009’da Derby’de İngiliz ISKA Tam Temaslı Yarı Ağır Siklet Şampiyonasını kazandığında ilk şampiyonluğunu elde etti ve kendi bölümünde Avrupa’da bir numara oldu. Tate’in kickboks takma adı “Kral Kobra” idi.

İlgini Çekebilir!  Tatiana Girardi

2011’de Tate , daha önce kararla Benoit’e kaybetmiş olan Jean-Luc Benoit’e karşı rövanş maçında ilk ISKA dünya şampiyonluğunu nakavtla kazandı. 2012’de Tate, Enfusion şampiyonluk turnuvasını Franci Grajš’a kaybetti.  Kaybından önce, dünyanın en iyi ikinci hafif-ağır siklet kickboksçusuydu. 2013’te Tate, Vincent Petitjean’a karşı 12 rauntluk bir maçta ikinci ISKA dünya şampiyonluğunu kazandı ve onu iki ağırlık bölümünde dünya şampiyonu yaptı.

Paylaş