Andrei Arlovski

Andrei Arlovski

   

Andrei Arlovski Kimdir? Andrei Arlovski Boyu Kaç? Andrei Arlovski Kaç Kilogram? Andrei Arlovski nereli? Andrei Arlovski Kaç yaşında? Andrei Arlovski Vücut ölçüleri. Andrei Arlovski’in hayatı. Andrei Arlovski hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler
İlgini Çekebilir!  Valentina Lequeux

Andrei Arlovski Boyu Kaç?

Andrei Arlovski boyu 193 santimetredir.

Andrei Arlovski Kaç Kilo?

Andrei Arlovski 109kg ağırlığındadır.

Andrei Arlovski Kanat Açıklığı?

Andrei Arlovski kanat açıklığı 196 santimetredir.

Andrei Arlovski Sıkleti?

Andrei Arlovski sıkleti Ağır sıklettir.

Andrei Arlovski Nereli?

Andrei Arlovski Belarusludur.

Andrei Arlovski Doğum Tarihi?

Andrei Arlovski 4 Şubat 1979 tarihinde doğmuştur.

Andrei Arlovski Kaç Yaşında?

Andrei Arlovski 43 yaşındadır.

Andrei Arlovski Tam Adı?

Andrei Arlovski tam adı Andrei Valeryevich Arlovski

Andrei Arlovski Takma Adı?

Andrei Arlovski takma adı Pitbull’dur.

Andrei Arlovski Skoru?

Andrei Arlovski skoru 30 galibiyet, 20 yenilgidir.

Andrei Arlovski Biygrafisi ve Hayatı

Andrei Arlovski Belaruslu bir karma dövüş sanatları ustasıdır. Aynı zamanda kariyerinden sonra aktörlük de yapmıştır. Ayrıca eski bir UFC ağır sıklet şampiyonudur. Arlovski henüz genç bir çocukken karate ile eğitim almaya başladı ardından judo, sambo ve kickboks eğitimi aldı. Büyüdükçe bunlara olan ilgisi arttı ve Minsk Polis Akademisine yazıldı. Birçok farklı organizasyonda boy gösteren Arlovski 20 yaşında karma dövüş sanatları kariyerine başladı. Ne yazık ki ilk maçını nakavtla kaybetti ancak kolay pes etmedi ve 2000 Avrupa Şampiyonasında ağır taç aldı. Kazandığı zaferlerle UFC elit kategorisine girme hakkı aldı. 2004 yılında UFC ağır sıklet şampiyonluğu kazandı ve bunu Eilers ve Paul Buentello’ya karşı korudu. 2007 yılında 10-4 lük bir oranla UFC’den ayrıldı. Daha sonra MMA tanıtım girişimi Affliction’a katıldı ve 2008’de ilk kez ‘Affliction: Banned’ etkinliğinde yer aldı. Ağır avcı Ben Rothwell’e karşı savaştı ve nakavtla kazandı, böylece Rothwell’in 13 savaş galibiyet serisini bitirdi.

İlgini Çekebilir!  Alessandra Ambrosio

Kariyerinin devamında hem bireysel olarak hem de belli organizasyonlar adına dövüşmeye devam etti. Dövüş kariyerinin ardından aktörlük kariyeri başladı. 2006 yılında ilk kez “8 of Diamonds” ile çekildi. Birkaç yıl sonra, 2009’da ‘Universal Soldier: Regeneration’ adlı uzun metrajlı filmde ana olumsuz karakter rolünü oynadı. 2012 yılında Universal Soldier serisinin son tiyatrosunun oyuncu kadrosunda yer aldı – ‘Universal Soldier: Reckoning Günü’. Ayrıca televizyonda da rol aldı ve 2015 yılında T.V ‘Sınırsız’ dizisinin bir bölümünde rol aldı. Bunun dışında MTV şovunda ‘Bully Beatdown’ da rol aldı. Şuan da 42 yaşında Belarus’ta yaşamaktadır.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir