Ana Cheri

Ana Cheri

   

Ana Cheri Kimdir? Ana Cheri Boyu Kaç? Ana Cheri Kaç Kilogram? Ana Cheri nereli? Ana Cheri Kaç yaşında? Ana Cheri Vücut ölçüleri. Ana Cheri’in hayatı. Ana Cheri hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Ana Cheri Boyu Kaç Cm?

Ana Cheri boyu 168cm’dir (5’6″).

Ana Cheri Kaç Kg?

Ana Cheri 48 kg’dır. (106 lbs).

İlgini Çekebilir!  Summer Soderstrom

Ana Cheri Göğüs Bedeni?

Ana Cheri göğüs bedeni 34D.

Ana Cheri Ayakkabı Numarası?

Ana Cheri ayakkabı numarası 39’dur.

Ana Cheri Biyografi

Ana Cheri, portreler, moda ve güzellik alanında uzmanlaşmış, Singapur merkezli bir fotoğrafçı ve sanatçıdır. Eserleri Vogue Japan ve Straits Times gibi çeşitli dergi ve gazetelerde yayınlandı. Ayrıca, özel koleksiyoncular ve kurumsal müşteriler için sanat eserleri oluşturur.

Ana Cheri Nereli?

Ana Çeri’nin uyruğu Amerikalıdır. ABD’de doğdu ve Kaliforniya’da büyüdü. Amerikan pasaportu var, yani ABD vatandaşı ve herhangi bir kısıtlama olmadan dünyanın herhangi bir yerinde yaşayabiliyor. Ana’nın ana ülkesiyle çifte vatandaşlığı var, yani vize veya pasaport olmadan diğer ülkelere de seyahat edebilir.

Ana Cheri Hayatı

Ana Cheri bir sanatçı ve tasarımcıdır. 1975 yılında Los Angeles, Kaliforniya’da doğdu. Annesi sanat tarihi profesördü ve babası müzisyendi.

İlgini Çekebilir!  Alica Schmidt

Ana, 1996 yılında güzel Sanatlar Yüksek Lisans’ı aldığı Rhode Adası Tasarım Okulu’na (RISD) katıldı. Ardından 1998 yılında Cooper Union Sanat Okulu, New York City’den MFA’sını kazanmaya devam etti.

Ana, 1997 yılından beri California’nın Palo Alto şehrinde IDEO’da çalışmaya başladığı tasarımcı olarak çalışıyor. Burada John Maeda ve Ron Adner ile birlikte Palm Pilot ve iMac G4 gibi ürünler üzerinde çalıştı.

Ana, merkezi Palo Alto’da bulunan Ana Cheri Design Inc. Adlı kendi tasarım stüdyosunu 2003 yılında kurdu ve ABD ve Avrupa’daki ofislerini kurdu. Ana, tasarımcı olmanın yanı sıra fotoğrafçılık ve boyama gibi diğer medyalardan yararlanan bir sanatçı.

Ana Cheri Life, hedeflerinize ulaşmanıza ve en iyi hayatınızı yaşamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir kilo kaybı ve fitness blogu. Sağlık, fitness ve sağlık hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız! Sağlık ve sağlık sektöründe tüm hayatımızı geçiren uzmanlardan oluşan bir ekibiz. Hepimiz mutlu ve sağlıklı yaşamları hak ettiğimize inanıyoruz.

İlgini Çekebilir!  Carmen Electra

Kilo vermenin kolay olmadığını anlıyoruz, ancak bu, bağlılık ve sıkı çalışmayla yapılabilir. Sağlık, fitness, beslenme ve daha fazlası hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri sağlayarak kilo vermenize yardımcı olmak istiyoruz! Ekibimiz, kilo verme programları hakkında bilgi almak isteyen herkes için çevrimiçi bir kaynak olarak bu web sitesini oluşturmak için çok çalıştı.

Ana Cheri Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir