Alfajer Emir Ali Beder

Alfajer (Emir Ali Beder)

   

Alfajer (Emir Ali Beder) Kimdir? Alfajer (Emir Ali Beder) Boyu Kaç? Alfajer (Emir Ali Beder) Kaç Kilogram? Alfajer (Emir Ali Beder) nereli? Alfajer (Emir Ali Beder) Kaç yaşında? Alfajer (Emir Ali Beder) Vücut ölçüleri. Alfajer (Emir Ali Beder)’in hayatı. Alfajer (Emir Ali Beder) hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler
İlgini Çekebilir!  Kyedae

Alfajer (Emir Ali Beder) Doğum Tarihi?

Alfajer (Emir Ali Beder) 10 Haziran 2005 tarihinde doğmuştur.

Alfajer (Emir Ali Beder) Hangi Takımda Oynuyor?

Alfajer (Emir Ali Beder) Fanatic’de oynamaktadır.

Alfajer (Emir Ali Beder) Kaç DPI Kullanmaktadır?

Alfajer (Emir Ali Beder) 400 DPI Kullanmaktadır.

Alfajer (Emir Ali Beder) Kaç Yaşında?

Alfajer (Emir Ali Beder) 18 yaşındadır.

Alfajer (Emir Ali Beder) Nerelidir?

Alfajer (Emir Ali Beder) Türkiyelidir.

Alfajer (Emir Ali Beder) Instagram?

Alfajer (Emir Ali Beder) Instagram.

Alfajer (Emir Ali Beder) Twich?

Alfajer (Emir Ali Beder) Twich.

Alfajer (Emir Ali Beder) Biyografisi Ve Hayatı

Alfajer (gerçek adı Emir Ali Beder), şu anda Fnatic için oynayan Türk profesyonel bir Valorant oyuncusudur. Agresif oyun stili ve clutch oyunları yapma yeteneği ile tanınır.

İlgini Çekebilir!  Olivia Dunne

Alfajer, 10 Haziran 2005’te İstanbul, Türkiye’de doğdu. Küçük yaşta video oyunları oynamaya başladı ve kısa sürede rekabete dayalı oyunlara ilgi duymaya başladı. 2020 yılında Valorant oynamaya başladı ve Türkiye sahnesinde hızla yükseldi.

2021’de Alfajer, Fnatic Academy ekibine katıldı. Takımın VCT Türkiye 2. Aşama Challengers’ı kazanmasına yardım etti ve turnuvanın MVP’si seçildi. 2022’de Alfajer, Fnatic ana kadrosuna terfi etti.

Alfajer kısa sürede Valorant’ın en umut verici genç oyuncularından biri haline geldi. Alfajer birden fazla rolü oynayabilen çok yönlü bir oyuncudur. Aynı zamanda önemli anlarda büyük oyunlar oynamasıyla tanınan bir clutch oyuncusudur.

2022’de Alfajer, Fnatic’in VCT Masters Reykjavík’in Büyük Finallerine ulaşmasına yardımcı oldu. Ayrıca VCT EMEA Aşama 1 Challengers 1’in MVP’si seçildi.

İlgini Çekebilir!  Yaren Alaca

Alfajer, Valorant dünyasında yükselen bir yıldızdır. Dünyanın en iyi oyuncularından biri olma potansiyeline sahip yetenekli bir oyuncu.

İşte Alfajer hakkında bazı ek bilgiler:

  • Türk kulübü Beşiktaş’ın hayranıdır.
  • En sevdiği oyuncu TenZ’dir.
  • Twitch’te bir yayıncıdır.

Alfajer, kariyerinde şu ana kadar çok şey başarmış yetenekli bir oyuncu. Henüz genç olduğu için önümüzdeki yıllarda çok daha fazlasını başarma potansiyeline sahip.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir