Alexa Demie

Alexa Demie

   

Alexa Demie Kimdir? Alexa Demie Boyu Kaç? Alexa Demie Kaç Kilogram? Alexa Demie nereli? Alexa Demie Vücut Ölçüleri Nedir? Alexa Demie Kaç yaşında? Alexa Demie Youtube? Alexa Demie Instagram? Alexa Demie TikTok? Alexa Demie ’in hayatı. Alexa Demie hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Alexa Demie Doğum Tarihi?

Alexa Demie 11 Aralık 1990 tarihinde doğmuştur.

Alexa Demie Kaç Kilo?

Alexa Demie 48 kilogram ağırlığındadır.

Alexa Demie Boyu Kaç?

Alexa Demie boyu 163 santimetredir.

Alexa Demie Kaç Yaşında?

Alexa Demie 33 yaşındadır.

Alexa Demie Nerelidir?

Alexa Demie Amerikalıdır.

Alexa Demie Vücut Ölçüleri Nedir?

Alexa Demie Vücut Ölçüsü 34-23-35 inç.

Alexa Demie Instagram?

Alexa Demie Instagram.

Alexa Demie Biyografisi Ve Hayatı

Alexa Demie, Amerikalı aktris ve şarkıcıdır. En çok HBO gençlik dizisi Euphoria’daki Madeleine “Maddy” Perez rolüyle tanınıyor. Demie, reşit olma filmi Mid90s ve drama filmi Waves’de oynamadan önce ilk uzun metrajlı filmini komedi-drama Brigsby Bear’da küçük bir rolle yaptı.

İlgini Çekebilir!  Lauren Drain

Demie, 11 Aralık 1990’da Los Angeles, Kaliforniya’da doğdu. Annesi bir makyaj sanatçısı ve babası Meksika kökenlidir. Demie, Los Feliz’deki John Burroughs Lisesi’ne gitti ve daha sonra Los Angeles’taki Fashion Institute of Design & Merchandising (FIDM) okulunda moda tasarımı okudu.

Demie, oyunculuk kariyerine 2015 yılında kısa film Miles ile başladı. Daha sonra komedi-drama Brigsby Bear (2017), reşit olma filmi Mid90s (2018) ve drama filmi Waves (2019) filmlerinde rol aldı. 2019’da HBO gençlik dizisi Euphoria’da Madeleine “Maddy” Perez rolüyle ilk büyük çıkışını yaptı. Demie, bu rolüyle övgü topladı ve 2020’de En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Primetime Emmy Ödülü’ne aday gösterildi.

Demie, aynı zamanda bir şarkıcıdır. 2019 yılında ilk single’ı “Girl Like Me”yi yayınladı. 2021 yılında ikinci single’ı “Leopard Limo (Archive LL11)”i yayınladı. Demie, şu anda ilk albümünü üzerinde çalışıyor.

İlgini Çekebilir!  PewDiePie (Felix Kjellberg)

Demie, stili ve moda anlayışıyla da tanınıyor. 2019 yılında Met Gala’da giydiği kıyafet çok konuşuldu. Demie, aynı zamanda birçok moda dergisinin kapağında yer aldı.

Alexa Demie, genç ve yetenekli bir aktris ve şarkıcıdır. Kariyeri hızla yükseliyor ve önümüzdeki yıllarda daha büyük başarılar elde edeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Paylaş