Alex Crockford

Alex Crockford

   

Alex Crockford Kimdir? Alex Crockford Boyu Kaç? Alex Crockford Kaç Kilogram? Alex Crockford nereli? Alex Crockford Kaç yaşında? Alex Crockford Vücut ölçüleri. Alex Crockford’in hayatı. Alex Crockford hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Alex Crockford Boyu Kaç?

Alex Crockford boyu 175 santimetredir.

Alex Crockford Kaç Kilo?

Alex Crockford 77kg ağırlığındadır

İlgini Çekebilir!  Colby Covington

Alex Crockford Nereli?

Alex Crockford İngilterelidir.

Alex Crockford Doğum Tarihi?

Alex Crockford 15 Haziran 1990 tarihinde doğmuştur.

Alex Crockford Kaç Yaşında?

Alex Crockford 33 yaşındadır.

Alex Crockford Biyografisi ve Hayatı

İngiltere’de doğup büyüyen Alex Crockford her zaman hevesli bir sporcuydu. Okulda çeşitli sporlar yaptı ve her zaman üstünlük sağlamanın ve sınırlarını zorlamanın yollarını aradı. Fiziksel aktiviteye olan sevgisi, kaçınılmaz olarak onu fitness dünyasına dalmaya yöneltti. Sonunda, Alex odak noktasını fitness ve ağırlık antrenmanına çevirdi. Kişisel antrenör olmak onun isteklerinden biriydi. Sıkı çalışarak 2011 yılında hedefine ulaşmayı başardı. Kişisel koçluk ve fitness alanında bir derece kazandı.

Kurumsal bir spor salonunda kişisel antrenör olarak iş bulmaya devam etti. Burada nasıl iyi bir koç olacağının temellerini öğrendi. Alex deneyim kazandıkça zindeliğin onun tek gerçek tutkusu olduğunu fark etti. Bu nedenle de atılım yaptı ve koç olarak kendi işini kurdu. Sosyal medyada kendisinin fotoğraflarını ve videolarını yayınlamaya devam ettikçe, Alex’in takipçileri büyüdü ve böylece daha fazla insana ulaşma ve yardım etme tutkusu da arttı.

İlgini Çekebilir!  IShowSpeed

Yağsız ve formda fiziğiyle Alex, takipçilerinin çoğunun başarmak istediğini temsil etti. Sağlıklı bir vücut, güçlü bir iş etiği ve rüya gibi bir iş. Örneği sayesinde birçok insana ilham verdi ve şu anda ünlü bir kişisel koç ve İngiltere’nin önde gelen fitness modellerinden biri.

Alex Crockford Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir