Ahmad Ashkanani

Ahmad Ashkanani

   

Ahmad Ashkanani Kimdir? Ahmad Ashkanani Boyu Kaç? Ahmad Ashkanani Kaç Kilogram? Ahmad Ashkanani nereli? Ahmad Ashkanani Kaç yaşında? Ahmad Ashkanani Vücut ölçüleri. Ahmad Ashkanani’in hayatı. Ahmad Ashkanani hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Ahmad Ashkanani Boyu Kaç?

Ahmad Ashkanani boyu 162 santimetredir.

Ahmad Ashkanani Kaç Kilo?

Ahmad Ashkanani 88 kg ağırlığındadır.

Ahmad Ashkanani Nereli?

Ahmad Ashkanani Kuveytlidir.

İlgini Çekebilir!  Feride Özdinç

Ahmad Ashkanani Doğum Tarihi?

Ahmad Ashkanani 19 Aralık 1994 tarihinde doğmuştur.

Ahmad Ashkanani Kaç Yaşında ?

Ahmad Ashkanani 29 yaşında.

Ahmad Ashkanani Kol Ölçüsü Nedir?

Ahmad Ashkanani kol ölçüsü 46 santimetredir.

Ahmad Ashkanani Bel Ölçüsü Nedir?

Ahmad Ashkanani bel ölçüsü 78 santimetredir

Ahmad Ashkanani Göğüs Ölçüsü Nedir?

Ahmad Ashkanani Göğüs ölçüsü 116 santimetredir

Ahmad Ashkanani Biyografisi Ve Hayatı

Ahmad Askhanakhani, etkileyici fiziği ve motivasyon dolu Instagram gönderileriyle tanınan bir fitness influencer ve vücut geliştirmecidir. Instagram’da 300.000’den fazla takipçisi var ve gönderileri genellikle ilham verici alıntılar ve antrenmanlarının görüntülerini içeriyor.

Ahmad Askhanakhani, 1994 yılında Kuveyt’de kentinde doğdu. Vücut geliştirmeye 16 yaşında başladı ve hızla Orta Doğu’nun en gelecek vaat eden genç vücut geliştiricilerinden biri haline geldi. İlk vücut geliştirme yarışmasını 2012’de kazandı ve o zamandan beri 2015 yılında Mr. Iran dahil olmak üzere birçok başka yarışmayı kazandı.

İlgini Çekebilir!  Victoria Justice

Ahmad Askhanakhani, simetrik fiziği ve inanılmaz derecede güçlü bacaklarıyla tanınır. Ayrıca, genellikle ilham verici alıntılar ve antrenmanlarının görüntülerini içeren motivasyon dolu Instagram gönderileriyle tanınır.

Vücut geliştirme kariyerine ek olarak, Ahmad Askhanakhani kişisel antrenördür. Birçok kişiye fitness hedeflerine ulaşmalarında yardımcı oldu ve başkalarının tam potansiyellerine ulaşmaları için tutkuludur.

Formda olmak için ilham veya motivasyon arıyorsanız, Ahmad Askhanakhani’yi Instagram’da takip ettiğinizden emin olun. Gönderileri, fitness hedeflerinize ulaşmanıza motive edecektir.

Ahmad Ashkanani Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş